Bondy

Sendvičové dosky, bondy alebo jednoducho, kompozitné fasádne obklady. Svojou flexibilitou je tento druh ´materiálu veľmi populárnym riešením v prípade moderných budov či odvetraných fasád domov. V našej ponuke nájdete dvoch profesionálnych producentov týchto fasádnych obkladov. Alucobond a Reynobond. Tieto kompozitné fasádne dosky sú tvorené hliníkovými plechmi. Spĺňajú prísne protipožiarne predpisy a klasifikácie. Nechýba možnosť povrchovej úpravy v rôznych vzoroch, farebných odtieňoch a špeciálnych drevených, prírodných, či kovových dekorov.

Naspäť na všetky produkty

Alucobond

Kompozitné dosky Alucobond využívajú pre svoju funkčnosť hliníkové krycie plechy a vnútorné minerálne polymérové jadro. Sú flexibilné, odolné a umožňujú aj realizáciu zaoblených odvetraných fasád. Ponúkajú bohatú farebnú škálu a tým aj architektom priestor pre bezhraničnú kreativitu.

Otvoriť

Reynobond (acronic)

Sú hliníkové kompozitné panely z dielne výrobcu Arconic zložené z dvoch hliníkových plechov. Plechy sú z oboch strán laminované polyetylénovým jadrom. Samotné jadro sa jeho hrúbka sa môže líšiť v závislosti od ohňovzdornej úpravy FR alebo A2. Bondy Renynobond sú veľmi pevné a odolné.

Otvoriť