O nás

Profi Compact je profesionálnym predajcom v oblasti kvalitných architektonických materiálov, panelov a fasádnych obkladov značky Trespa®.

Profi compact

Na trhu patríme medzi spoľahlivých poskytovateľov služieb v oblasti predaja a realizácie projektov moderných fasád. Našim klientom ponúkame prvotriednu kvalitu v spolupráci so spoločnosťou Trespa®, ktorá dodáva na svetový trh špičkové fasádne obklady. Vďaka tomu našim klientom prinášame inovatívny prístup k budúcnosti, nadčasový dizajn, vysokú odolnosť materiálov a funkčnosť v oblasti odvetraných fasád.

Naša vízia

Každý architektonický projekt je pre nás výnimočný a znamenitý. Inovácie vo svete fasád nám umožňujú posúvať limity a definovať smerovanie budúcnosti. Vďaka profesionalite, kreativite, nadčasovému prístupu a kvalite produktov dokážeme vytvárať unikátne projekty. Našim cieľom je stať sa renomovaným partnerom nielen pre súkromné osoby, ale aj pre realizačné a stavebné firmy. Chceme byť tými, ktorí posúvajú hranice ďalej a určujú si ďalšie a ďalšie ciele v oblasti exteriérových fasád.

Ekologické riešenie

Vytvárame spoločnú budúcnosť. Preto aj vďaka produktom spoločnosti Trespa® uchovávame hodnoty, ktoré sú nasmerované k lepšiemu a zdravšiemu životu. Komfortné a príťažlivé bývanie v symbióze s ochranou životného prostredia. Fasádne obklady značky Trespa® disponujú mnohými ekologickými certifikátmi s prívlastkom „zelená fasáda.“ Na výrobu fasádnych panelov sú využívane ekologické materiály a šetrné technologické postupy. Profi Compact Vám prináša možnosť žiť v súlade s prírodou.

Súkromné osoby

Aj pre Vás je fasáda domu dôležitou súčasťou? Pomáhame Vám do Vašich životov prinášať kvalitnejšie, ekologickejšie a ekonomicky šetrnejšie bývanie. Vďaka produktom spoločnosti Trespa® Vám garantujeme splnenie týchto parametrov. Odvetraná fasáda bude funkčnou a esteticky príťažlivou súčasťou každej fasády domu. Aj Váš dom môže získať tvár, ktorou očarí okolie a splní Vaše sny.

01

Architekti

Odborníci na slovo vzatí. Architekti vždy využívajú tie najmodernejšie, najkvalitnejšie a najkrajšie materiály. Jednoducho také, ktoré spĺňajú všetky naj. Ak teda navrhujete fasády budov a chcete pracovať so skutočnou kvalitou, Trespa® Vám dodá tie najpríťažlivejšie fasádne obklady na trhu. S našou fasádou sa nikdy a nikde nestratíte. S nami sa Vám otvárajú nové brány do sveta architektúry.

02

Investori a Developeri

Správna investícia nikdy nemôže byť zlá. Predovšetkým ak spolupracujete so spoločnosťou Profi Compact. Vďaka nám bude Vaša investícia nielen správnou, ale pomôže Vám posunúť sa na vyššiu úroveň. Reklama, funkčný marketing a prosperujúce podnikanie v kombinácii s dokonalým dizajnom fasády dodá Vášmu biznisu nový impulz. Posúvajte sa s nami vpred.

03

Realizačné firmy

Ponúkať na trhu to najlepšie znamená najlepším aj byť. Staňte sa našim partnerom a ponúkajte Vašim klientom tie najlepšie fasádne obklady na trhu. Vďaka nám a kvalitným produktom značky Trespa® posúvame limity nadčasového dizajnu a pozdvihujeme svet fasád na profesionálnu úroveň. Inováciu vítame rovnako ako vzájomnú spoluprácu. Neváhajte a staňte sa aj Vy našim partnerom.

04

Stavebné firmy

Ponúkajte a pracujte s produktmi, ktoré majú tie najlepšie referencie a známku kvality. Vďaka spolupráci s nami môžete svojim klientom dokázať, že ste skutočným odborníkom v oblasti montáže odvetraných fasád. Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť preniknúť do moderného sveta fasád a prinášať Vašim klientom inovatívny prístup, nekonečnú kreativitu a definovať tak budúcnosť každého projektu.

05