Vlákno cementové a cementové dosky

Cement a drevo základnými zložkami ekologických vláknocementových dosiek Cetris. V našej ponuke nájdete aj cementové fasádne dosky z kompozitných materiálov značky Equitone a Fiber C. Tieto fasádne dosky sú kompaktné, odolné a takisto ponúkajú veľmi flexibilné využitie v prípade akýchkoľvek realizovaných architektonických projektov. Takisto tieto materiály spĺňajú prísne normy a majú potrebné ISO certifikácie. Cementové fasádne dosky možno dostať v rôznych priemeroch a rozmeroch. Cementové i vláknocementové dosky možno dostať v rôznej farebnej variácii. Svoje využitie nájdu vláknocementové dosky ako v interiéroch, tak aj v exteriéroch.

Naspäť na všetky produkty

Equitone

Pre efektívne riešenie fasády sú fasádne dosky Equitone skvelou voľbou. Prezentujú sa jedinečnou štruktúrou vláknocementu. Vláknocementovú dosku možno dodať v rôznych farebných odtieňoch. Možno ju frézovať, tvarovať či perforovať. Výrobca ponúka hneď niekoľko variácií vláknocementových dosiek.

Otvoriť

Fiber C

Cementové dosky značky Reider sú vyrábané z čisto prírodných surovín. Typická surovosť cementu je zahalená do unikátnych a trvácnych farieb. Špecifickou zložkou, ktorá vytvára textúru sú sklené vlákna. Fasádne cementové dosky definuje odolnosť, tvrdosť, ale aj možnosť tvarovania.

Otvoriť

Cetris

Ľahké, odolné voči ohňu, mrazuvzdorné, ekologické a pružné. Také sú cementotrieskové dosky Cetris®, ktoré spájajú výhody dvoch hlavných surovín, cementu a dreva. Vďaka možnosti opracovania a škále farebných kontrastov sú vhodnou voľbou pre každú fasádu.

Otvoriť